Селяни перекрили районну дорогу (ВІДЕО)

Жителі села Гішин Ковельського району перекрили дорогу Ковель-Камінь-Каширський. 
За словами учасниці акції протесту Валентини Котік, у такий спосіб люди привернули увагу до проблеми транспортного сполучення між селом та районним центром. Селяни змушені йти 3 кілометри до траси, а там намагатися «втиснутися» у переповнений транспорт із Каменя-Каширського. Тому вони просять відновити автобусне сполучення із райцентром, перерване шість років тому. у 2012 році на вимогу керівництва відокремленого підрозділу «Ковельська дистанція колії», територіальне управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Волинській області зобов’язало перевізника припинити перевезення пасажирів по маршруту Ковель-Гішин-Доротище до вирішення питання стосовно облаштування залізничного переїзду відповідно до вимог Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів. З 24 жовтня 2018 року договір про організацію перевезень пасажирів по вищезазначеному маршруті з перевізником розірвано. 

26 вересня проблема була озвучена під час пленарного засідання сесії Волиньради депутатом Галиною Йовик: «Вранці людям доводиться добиратися на роботу пройшовши спочатку понад  три кілометри до автодороги Ковель-Камінь-Каширський, а потім чекати попутного автобуса чи маршрутки з Камінь-Каширського на Ковель. Проте, часто пасажирський транспорт з Камінь-Каширського курсує переповнений, і не завжди зупиняється на дорозі.

У результаті люди практично щодня ризикують запізнитися на роботу, а з настанням осінньо-зимового періоду, вони ще й ризикують здоров’ям, бо ніхто не дає гарантії, що на дорозі їм не доведеться мерзнути в очікуванні автобуса по годині-дві – як при доїзді до місця роботи, так і при поверненні з неї».

Оскільки позитивного рішення досі нема селяни вдалися до рішучих дій.

За матеріалом Волинь-пост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *