Дитина піднялася із землі й розгублено озиралася. Вона спробувала повернутися у приміщення. Перехожі та очевидці такого поводження із дівчинкою нічого не вдіяли.

Прес-служба національної поліції у Рівненській області так прокоментувала подію: “В ході перевірки поліцейські ювенальної превенції встановили, що 22 березня 2019 року близько 19 години на ганку магазину в центрі Вараша 46-річний батько силоміць витягнув доньку із приміщення торгового закладу, навмисне штовхнув її, внаслідок чого дівчинка впала зі сходів”.

46-річний чоловік разом із дружиною виховують четверо малолітніх дітей. У поле зору правоохоронців чи соціальних служб сім’я не потрапляла. Оскільки видимих тілесних ушкоджень на дитині не було, до лікарні не зверталися. Розголосу цьому інциденту надало відео у соціальних мережах. Дитина не відразу підтвердила інцидент поліцейським, а батько пояснювати свої дії відмовився.Діти просто посперечалися, а те, що зробили дорослі, не вкладається в голові: шокуюче відео

Пізніше мати розповіла, що того дня вони сім’єю пішли за покупками. Між дітьми виникла сварка.  Для того, аби їх втихомирити, батько шестирічну доньку витягнув на вулицю, навмисне штовхнув її, внаслідок чого дівчинка впала зі сходів. Сам чоловік =запевняє, що дитину не штовхав – мовляв, донька впала сама: “Я її взяв за руку, хотів відвести, а так вийшло, що вона вирвалася. Не підійшов тому, що вона встала нормально. Все добре”.

“Для мене це, звісно, дуже важка травма”, – каже бабуся постраждало Галина Стоногова. Вона переконана, що штовхати дитину – неправильно, але й сина просить зрозуміти: мовляв, його дружина понад тиждень була в лікарні, чоловік сам займався чотирма дітьми. “Неслухняна в нас дівчинки, свавільна – ну, ви знаєте, нерви здали. Зрозумійте правильно, залишився один чоловік із чотирма дітьми, їх треба в школу зібрати, вранці нагодувати, відправити, в садочок треба. І маленький – рік і вісім місяців”.

Дівчинку направили на додаткове медичне обстеження, за результатами якого приймуть остаточне рішення. Також про подію поліцейські поінформували відповідні служби для взяття сім’ї під соціальний супровід та постановки на облік дитини, яка опинилась в складних життєвих умовах. Якщо провина чоловіка буде доведена йому загрожує штрафо у 850 гривень.

За матеріалом Znaj.ua