Сліди побоїв виявлено у 54 міліціонерів

ПроСВІТ, Новини
08/02/2021, Leave a comment

Прокуратура Берестейської області направила до суду кримінальну справу стосовно 10 мешканців Пинська віком від 17 до 44 років. Згідно з матеріалами справи обвинувачені, прийнявши 9 серпня 2020 року участь в несанкціонованому масовому заході біля будівлі Пинського райвиконкому, грубо порушили громадський порядок, який виразився у вчиненні погрому, завдавання співробітникам міліції ударів руками, ногами і різними предметами – дошками, палицями, вуличними урнами, фрагментами тротуарної плитки і бетонних парапетних плит, пляшками, камінням, металевими виробами та арматурою. Після чого умисно знищили і пошкодили транспортні засоби та інше майно, що належали відділу внутрішніх справ, фізичним і юридичним особам.

В результаті 7 співробітникам міліції заподіяні менш тяжкі тілесні ушкодження, 6 – легкі тілесні ушкодження, що спричинили за собою короткочасний розлад здоров’я, 42 – легкі тілесні ушкодження, які не спричинили за собою короткочасний розлад здоров’я, 54 – побої.

Прокуратура пред’явила до обвинувачених позов про стягнення збитків в сумі понад 24 тися рублів в солідарному порядку.

В якості запобіжного заходу до дев’яти обвинувачених застосовано взяття під варту, до одного – домашній арешт. У всіх різний рівень освіти і різний соціальний стан. Двоє з них мають непогашену судимість, троє раніше притягувалися до кримінальної відповіD0альності, однак на момент протиправних дій судимості були погашені.

За висновком судово-психіатричної експертизи один з обвинувачених страждає на хронічний алкоголізм і потребує застосування примусових заходів безпеки і лікування.

Нагадаємо, нещодавно журналісти взяли інтерв’ю у жителів Пинська, які вважають, що агресивні дії місцевих мешканців були спроваковані затриманням і побиттям демонстрантів. Нещодавно з’явилося повідомлення стосовно групи, яку звинувачують у скоєнні кримінального злочину без надання детальної інформації

За матеріалом Генеральної прокуратури Республіки Білорусь

Залишити відповідь