Спалах коронавірусу і послаблення карантинних мір

Віктор Місіюк, На здоров'я
09/05/2020, 1 Comment

8 травня 2020 року під час брифінгу заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак повідомила про спалах коронавірусу на Ковельщині: «Сьогодні 17 випадків коронавірусу виявлено у Ковельському районі. Ми вважаємо, що причина такого поширення хвороби – у поминальних днях. У Ковелі хворі відвідували кладовища. Думаю, що спалахи хвороби пов’язані з священниками, які ігнорували вимоги карантину». Представниця адміністрації також повідомила про десяту жертву пандемії у Волинський області.

Про обставини смерть від COVID-19 78-річної жительки Ковеля росповіла медична директорка Ковельського міського територіального медичного об’єднання Ольга Козачук . Загибла мала гіпертонічне захворювання. У медзаклад потрапила з пневмонією 4 травня. Вже на наступний день у неї виявили коронавірус. На жаль, перебороти захворюванням вона не змогла. Всіх осіб, які контактували з померлою жінкою, протестували. Всі результати були негативні. Однак поки вони перебувають на сомоізоляції. Серед родичів померлої від коронавірусу ковельчанки інфікованих не виявили.

В Старій Вижівці епідеміологічна ситуація стабілізувалася, станом на 6 травня 2020 року зареєстровано – 33, з них продовжують хворіти – 6 чоловік, рішенням селищного голови знято контрольно-пропускні пункти.

За матеріалом Конкурент

1 thought on “Спалах коронавірусу і послаблення карантинних мір”

Залишити відповідь