Спонсори допомагають боротися з пандемією

ПроСВІТ, На здоров'я
03/06/2020, Leave a comment

Три апарату штучної вентиляції легенів вже надійшли в Брестську міську центральну лікарню, по одному – в обласну клінічну і Кобринську центральну районну. Після процедур закупівель таке обладнання поповнить арсенал медиків в Ляховичах, Березі і Пинську. Всі вони придбані за рахунок спонсорів. Для Пружанської центральної районної лікарні за рахунок спонсорських коштів придбано кисневий концентратор.

Вартість одного апарату апарату штучної вентиляції становить приблизно 150 тисяч рублів. Кошти на закупівлю обладнання виділили Пружанскій молочний, Берестейський, Березовський і Пинський м’ясокомбінати, ВАТ “Савушкін продукт”, Кобринський маслоробно-сироробний і Ляховицький молочний заводи.

Апарати штучної вентиляції легенів закуплені за рекомендацією головного управління з охорони здоров’я. В іншому ж вирішували керівники установ на місцях, у чому найбільше є потреба“, – зазначив заступник начальника головного управління з охорони здоров’я облвиконкому Дмитро Горегляд.

За його словами, заклади охорони здоров’я області на сьогодні мають на озброєнні перебуває близько 400 апаратів штучної вентиляції і приблизно 150 наркозно-дихальних апаратів.

Допомога медиків в непростий епідеміологічну обстановку надають десятки організацій і підприємств регіону. Так, Євразійський процесинговий центр перерахував 77 тисяч євро обласній лікарні на закупівлю дев’яти реанімаційних ліжок і двох кисневих концентраторів, а також виділив кошти Лунінецькій районній лікарні на придбання засобів індивідуального захисту для персоналу. ВАТ “Белоруснефть” виділило 22 тисяч рублів на паливо для медичного транспорту та протягом місяця забезпечувало безкоштовними сніданками і обідами знаходяться в контакт-центрі медпрацівників Берестейської центральної міської лікарні.

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *