“Спорівські сінокоси-2018” відбудуться 11 серпня

Екологічний фестиваль “Спорівські сінокоси-2018” пройде в селі Високе Березівського району 11 серпня, повідомив  директор республіканського біологічного заказника “Спорівське озеро” Вадим Протасевич.

Центральною подією фестивалю за традицією стане національний чемпіонат з ручного сінокосіння. Нині він пройде в заказнику вже в 12-й раз. Після змагань косарів на арену споровських боліт вийдуть любителі футболу на болоті. Такий футбол прописався в програмі фестивалю та проводиться п’ятий рік поспіль.

Заявки на участь в змаганнях приймаються до 1 серпня, захід пройде згідно з ініціативою “Харчуйся правильно, живи активно – це здорово і результативно” проекту міжнародної технічної допомоги “профилактика неінфекційних захворювань, просування здорового способу життя та підтримка модернізації системи охорони здоров’я в Республіці Білорусь “. 

Учасників і гостей фестивалю чекають майстер-класи зі здорового харчування, дегустація страв національної  кухні. працюватиме студія настільних спортивних ігор, де бажаючі зможуть позмагатися в бамперболі, личаки. У програмі заходу також катання на конях, ігрові атракціони, виставка-продаж сувенірної продукції, польова каша та інші розваги. Під завісу форуму відбудеться концерт популярного білоруського виконавця Саши Немо. Екологічний фестиваль “Спорівські сінокоси” проводиться під патронатом Березівського райвиконкому, Глобального екологічного фонду, представництва Європейського союзу. Мета заходу – привернути увагу громадськості до проблеми збереження боліт.

Криниця: БЕЛТА

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *