Справа Олександра Коржича. Розслідування триває

Терміни розслідування у справі загибелі пінського солдата-строковика продовжені. Таку інформацію повідомив журналістам у Бересті голова Слідчого комітету Іван Носкевич.

Керівник відомства зазначив:

«У ході розслідування цієї справи було виявлено низку інших фактів нестатутних взаємовідносин у військовому підрозділі, але і в інших частинах. Молоді військовослужбовці і ті, які відслужили певний термін, почали давати свідчення щодо подій річної, дворічної давності, стверджуючи, що вони були об’єктами насильства з боку товаришів по службі. Для того, щоб додатково перевірити всі факти, які ми маємо зараз, потрібен час. Ми не готові в найближчі дні завершити розслідування у цій справі. Довелося продовжити терміни розслідування для того, щоб повно, об’єктивно і всебічно дослідити всі наявні у нас заяви і повідомлення про вчинені злочини».


Іван Носкевич підкреслив, що суспільство обов’язково проінформують про закінчення розслідування цієї справи.

Нагадаємо, 3 жовтня 2017 року, в підвальному приміщенні одного із будівель на території військової частини в Борисовському районі, було виявлено тіло рядового строкової служби Олександра Коржича. Хлопець висів у петлі зі зв’язаними ногами і майкою, одягненій на голову.

Основна версія загибелі пинчука відразу ж була названа і військовими і правоохоронцями – суїцид. Можливо, тим справа і закінчилася б, але мама і друзі солдата не стали мовчати. Отримавши страшну звістку, вони зразу ж виїхали в «учебку» де служив Олександр, і зажадали показати його тіло. З-за великого розголосу справа отримала широкий громадський резонанс і було взято під контроль вищим керівництвом країни.

За фактом загибелі солдата порушено 15 кримінальних справ, приблизно стільки ж фігурантів справи. Слідство розробляє три основні версії: самогубство, доведення до самогубства і умисне вбивство. Для встановлення всіх обставин скоєних злочинів створена слідча група.

Криниця: Медиа-Полесье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *