Співуча Берестейщина он-лайн (ВІДЕО)

Фестиваль “Співуча Берестейщина” став медіа-подією. В залі не бракувало людей, які вели відео та фотозйомку окремих номерів і усього концерту. Без сумніву в мережі з’являютимуться фото та відео події доброї якості. Завдякі голові Берестейської обласної організації Білоруської соціал-демократичної громади Ігорю Масловському велась он-лайн трансляція. За кілька годин вона назбирала 1,7 тисяч переглядів і понад 100 поширень. Кількість переглядів перевищила глядачів у залі. Під стримом з’явилося кілька десятків дописів. 

Аж мурашки по шкірі!” – коментує голова міської організації БСДГ Ганна Канюс.

Серед коментарів звучали голоси по яких відчувається турбота за пісенну спадщину і потреба в подібних фестивалях. Світлана Ситникова пише: “Еееех, на кухні витанцьовувую !!! … і підспівую  пісні мого дитинства !!! Співали за столом дорослі, а ми на вус намотували 🙂. Сумно, що вже так не співають 🙁” –

Я розумію, що немає часу концерти слухати. Але просто включіть це як фон — коли миєте посуд, чи підлогу, чи картоплю обираєте, чи перевіряєте зошити, чи просто лежіте вже без сил — і сили з’являться знову, а душа ваша скаже вам дякуй” – поділилась своїми враженнями від трансляції велика шанувальниця рідної пісні, письмениця Наталка Бабина.

Запис дещо не повний, фінальна пісня до нього попала. Майже не видно вручення виконавцям квітів. Але безперечно якість стримового відео і подача вельми добрі.

Співуча Берестэйщына

Свята украінскай культуры “Спявучая Берасцейшчына– 2018" ў Брэсцкім абласным грамадска-культурным цэнтры Берасця

Publiée par Беларуская сацыял-дэмакратычная партыя: Брэсцкая вобласць sur Mardi 9 octobre 2018

  • 30
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *