Спільнота уболівальників визнала екс-тренера людиною року

ПроСВІТ, На здоров'я
28/12/2020, 1 Comment

Інтернет спільнота уболівальників “Динамо-Бересть” “We love you Dynamo Brest”, яка об’єднує 3,9 тисяч підписників, визнала людиною року тренера голкіперів команди Василя Хомутовського:

2020 видався дуже складним для нас усіх. Футбол в цьому році складався не тільки зі спортивної состовляющей, втрутилася і пандемія covid-19, і політика, і інформація про відхід з клубу Олександра Зайцева.

У цей непростий сезон, напевно, не варто влаштовувати різні голосування на звання кращих гравців. Ми просто вирішили вольовим рішенням віддати цей титул Василь Хомутовський!

Василь Йосипович завжди залишався професіоналом своєї справи і вивів на новий рівень голкіперів “Динамо”, а також виявив солідарність з білоруським народом і активно боровся за свободу і права громадян нашої країни!”

Нагадаємо, Хомутовський, який був свідком подій 9-10 серпня 2020 року в Бересті, прокоментував свій уход з клубу, а також висловив свою громадянську позицію. В жовтні спортсмен був оштрафований за участь у протестних демонстраціях.

1 thought on “Спільнота уболівальників визнала екс-тренера людиною року”

Залишити відповідь