Срібло на каное серед юніорів (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
30/07/2018, Leave a comment

Регіональна школа гребців традиційно тішиться доброю славою. 29 липня каноїсти з України які виступили у складі каное-четвірки на Чемпіонаті світу серед молоді у Пловдиві у Болгарії на дистанції в 500 метрів здобули «срібло».Світлина від Федерація каное України.

«Третя медаль для України! «срібло» каное-четвірки на дистанції 500 м! Дмитро Озимок зі Львова, Олександр ЯцюкПавло Семенюк (обидва – Ковель), Ілля Шаргородський з Южного – 1.32,760. Нагадаємо, що на юніорському чемпіонаті Європи ця четвірка завоювала золоті нагороди! », – йдеться у дописі.

Ковельчани Павло Семенюк (студент СНУ імені Лесі Українки та Академії рекреаційних технологій і права, був вихованцем СДЮСШ «Олімп» Луцька) та Олександр Яцюк (студент Ковельського економічного коледжу, був вихованцем КЗ «КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича» у Ковелі») є вихованцями Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Дворазовий чемпіон Європи Дмитро Озимок (студент Львівського державного училища фізичної культури, був вихованцем Шацької дитячо-юнацької спортивної школи) народився в Шацьку.

Чемпіонат світу-2018 (молодь, юніори). "Срібна" каное-четвірка

Чемпіонат світу-2018 (молодь, юніори). 29 липня. Каное-четвірка. 500 м. Юніори.1. Росія – 1.32,235.2. УКРАЇНА (Дмитро ОЗИМОК/ Олександр ЯЦЮК/ Павло СЕМЕНЮК/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ) – 1.32,760.3. Німеччина – 1.33,518.

Publiée par Федерація каное України sur Dimanche 29 juillet 2018

За матеріалом Ковель.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *