Стала відома офіційна назва нової церкви в Україні

Титул предстоятеля Православної церкви України – блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України.

Стала відома офіційна назва нової церкви в Україні. Помісна церква, що була створена 15 грудня у Києві на Об’єднавчому соборі українських православних церков, офіційно називається Православна церква України. Про це у Facebook повідомив речник УПЦ Київського патріархату архиєпископ Євстратій Зоря.

“Офіційна назва, згідно зі статутом – Православна церква України. Також можна вживати УПЦ (не плутати з МП)”, – написав він.

Також речник уточнив, що титул предстоятеля Православної церкви України – блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України. Крім того, Зоря повідомив, що в неділю о 10.00 в Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбудеться перша літургія блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України.

15 грудня Об’єднавчий собор представників українських православних церков обрав митрополита Переяславського та Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату Епіфанія предстоятелем єдиної помісної православної церкви в Україні, який отримає томос про автокефалію від вселенського патріарха Варфоломія. За інформацією речника УПЦ Київського патріархату архієпископа Євстратія Зорі, глава нової української церкви отримає томос 6 січня.

Криниця: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *