Старанна хуторянка любить вчитися і вміє перемагати

ПроСВІТ, На здоров'я
04/03/2017, 3 коментарі

Другий рік поспіль учениця загальноосвітньої школи з с. Мала Глуша Наталія Бойко перемагає в обласних олімпіадах. В 2016 році вона отримала два перших місця і два третіх з історії та географії. В 2017 році з географії здобула друге місце в області. Крім того бере участь в обласних олімпіадах із математики та трудового навчання. Відповідно, на районних етапах дівчина була першою серед ровесників Любешівщини. Зізналася Наталка, що особливо їй подобаються географія, історія та українська мова. Найближчою її мрією є скласти після 9 класу добре державну підсумкову атестацію, а от після 11-го хоче вступати в один із медичних вузів, бо ще змалечку твердо вирішила: буде лікарем. Вступати хотіла б до одного з львівських вишів. Про медицину, наскільки це важлива професія, знає від тітки-медика. Нині родичка проживає в Маріуполі, працює психологом в одній із міжнародних організацій, буває у буферних зонах на Сході України, де допомагає місцевим жителям. 

Дев’ятикласниця Наталія Бойко з багатодітної сім’ї, і проживає на хуторі Корма, за п’ять кілометрів від школи. Щодня дівчина та її дві молодші сестрички – Оленка (6 клас) і Тетянка (7 клас), приїжджають вчитися коником, яким керує тато Олександр або мама Наталія. А от додому добираються маршрутним автобусом. З дівчатками на хуторі живе бубуся Єва, татова тітка. За її словами всі троє дівчат – чудові помічниці: води з криниці наносять та дров до груби й печі. Наталку особливо хвалить. Навчила онуку шити на швейній машинці. Щось нескладне, як-от наволочку на подушку, вже точно пошиє. Пишаються Наталкою батьки та вся родина. Сама дівчина каже, що любить в’язати шпицями і гачком, років зо два тому навчилася ще й вишивати, і вже третій рушник розпочала. З весни до осені на хуторі всім роботи вистачає: мають Бойки три корівки, двох коней, тримають свиней, качок, обробляють чималий город. 
 
Привітна, комунікабельна, товариська, цілеспрямована і водночас досить скромна – ось така вона, Наталка Бойко із Малої Глуші. Завдяки вагомим здобуткам юнка мала можливість торік відпочити в Карпатах, адже отримала путівку в оздоровчий табір «Артек-Буковель». Цього року переможцям знову обіцяють відпочинок в горах.
 
За матеріалом “Нове життя”

3 thoughts on “Старанна хуторянка любить вчитися і вміє перемагати”

 1. Дмитро Кульбеда сказав:

  “З весни до осені на хуторі всім роботи вистачає: мають Бойки три корівки, двох коней, тримають свиней, качок, обробляють чималий город.” Оно спину нехай стереже. Полоти бураки добре,як-що іх не замниго.

 2. Дмитро Кульбеда сказав:

  Добре бажання – бути лікарем. Най все в тебе отримається,дівчино!

  1. Віктор Місіюк сказав:

   Лікар може бути як треба: любить мову, історію і географію!

Залишити відповідь