“Стир” здобув “кубок Завацького”

ПроСВІТ, На здоров'я
08/04/2017, Leave a comment

Комерціалізований сучасний футбол на багатьох наганяє нудьгу. Хочеться, щоб гравці повністю віддавалися грі. І не за більшу зарплатню у новому контракті, а за честь клубної емблеми. І за своїх уболівальників.

Самобутній «Стир» зі Старого Чорторийська Маневицького району — клуб, який упродовж другого сезону поспіль дивує чи не більше за мадридський «Реал» або ж каталонську «Барселону». Минулоріч вони вразили футбольну громадськість, сенсаційно вигравши Кубок Волинської області і Суперкубок Волині. А минулих вихідних здобули і свій перемогу на міжобласному турнірі пам’яті відомого професора, доктора біологічних наук і відданого шанувальника футболу Віктора Завацького!  Цього року він проходив у селі Піддубці Луцького району. Традиційно в турнирі беруть участь переможці обласних чемпіонатів і володарі кубків Рівненської та Волинської областей. Усього чотири команди. А саме — переможці обласних чемпіонатів і володарі кубків області. Усі турніри вигравали футболісти з Рівненської області.
У півфіналі «Стир» здолав клуб «Малинськ» — 2:1. В іншому півфінальному матчі чемпіон Волині луцький «ЛСТМ №536» поступився
«ОДЕКу» з Оржева — 0:2.  З результатом 0:1 «Малинськ» здобув третє місце.
Фінал. Стадіон «Олімп» у Рівному. Клуб «ОДЕК» багаторазовий чемпіон і володар Кубка Рівненщини, володар Кубка України серед аматорів. Проте нульовий рахунок тримався аж до 80-ї хвилини. Динамічна і справді красива комбінація завершилася голом у виконанні Павла Таргонія на користь рівненців. Але за п’ять хвилин до кінця основного часу чорторийці перехопили м’яч ввів у гру воротар «ОДЕК» Юрій Кособуцький. Навісили вперед, де Володимир Коваль вправно перекинув того ж Кособуцького — 1:1. Серія пенальті (екстра-тайми не були передбачені регламентом) була довгою і нервовою. Після 9 ударів кожної з команд рахунок 7:7! «Стир» забиває — рахунок у серії стає 8:7! М’яч вперто не хоче стояти «на точці» під час виконання 11-метрового гравцем «ОДЕКа». Тільки той починає розбігатися він починає котитися! Воротар «Стира» Владислав Сніжко увесь час «розминається», активно рухаючись у рамці. Удар. М’яч летить мало не в самісіньку дев’ятку. Але Владислав зумів відбити удар Михайла Трофимчука!!! Гравці «Стира» кидаються попідкидати у повітря свого голкіпера! 13-й «Кубок Завацького» вперше у своїй історії їде дістався команді з Волинської області, клубу з Старого Чорторийська!