Студентка з Туркменістану однесла немовля на Мухавець

ПроСВІТ, Новини
18/05/2019, 2 коментарі

15 травня педіатр Берестейської дитячої поліклініки № 1 повідомила правоохоронців про зникнення дитини, яка 10 травня була виписана з обласного перинатального центру. Недоношену дівчинку народила громадянка Туркменістану 1990 року народження 17 березня. Дільничний педіатр, яка прийшла на патронаж до дитини, не виявила його будинку і повідомила про це в міліцію. 

– Громадянка Туркменістану є слухачкою курсів одного з Берестейських університетів. Педіатр поліклініки пішла за вказаною матір’ю адресою, щоб оглянути дитину. В квартирі ніхто не відкрив, а в телефонній розмові жінка відмовилася називати лікаря місцезнаходження дитини. Керівництву установи охорони здоров’я нічого не залишалося, крім як звернутися в міліцію. Співробітниками УКР УВС і ОУР Московського РВВС Бреста були проведені оперативно-розшукові заходи по встановленню місцезнаходження жінки-матері. На питання оперативників та відповідала плутано, називаючи одночасно кілька версій зникнення дочки. У підсумку повідомила, що дитина померла в результаті нещасного випадку, а вона злякалася відповідальності і труп залишила на березі річки, але не пам’ятає, де саме. Після негайних і професійних дій правоохоронців були знайдені місце і труп дитини. На місце події була викликана слідчо-оперативна група, а тіло дитини направлено на експертизу, за результатами якої буде встановлена ​​причина смерті немовляти, – прокоментувала ситуацію речник УВС Берестейського облвиконкому Анна Іващенко.

За матеріалом СБ

2 thoughts on “Студентка з Туркменістану однесла немовля на Мухавець”

  1. …повідомила, що дитина померла в результаті нещасного випадку, а вона злякалася відповідальності…
    Ек пенсионер, ны прыложу розуму, чого ныма такого закону, шоб колы маты от дытыны отказуйиця (в бэби бокс оставлее), то коб йийи ны “лякало государство”. Можэ трэба наоборот, быто донорам, за кровынушку ридну чаём такую маму (зозульку) напойиты… Вси знають, шо людэй всё мэнш з каждым роком в государствах становыцця. Шо я тут ныдопонимаю, хыба ж страшно шо “отказникив” много бильш будэ? Шо любая такая дытына здорова государству ны трэба?
    З павагай да неабыякавых

    1. Віктор Місіюк сказав:

      Дитину шкода! Світа булого не побачила, не потішилася. Як мужик думаю, що батьків одповідальних менчає. Кинув дівчину коханець, живи сама як хоч. Звичайно дівчина могла б з ошоломами не водитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *