Студію опечатано, обладнання арештовано

Віктор Місіюк, Новини
09/12/2020, Leave a comment

Володимир Миронюк є засновником Берестейської звукозаписної студії «Хата 44» і рекламного агентства «Смачний звук». Він же – один з авторів пісні про Бересть, в кліпі якого знялися олімпійська чемпіонка Юлія Нестеренко і голова міськвиконкому Олександр Рогачук, запис якої став одним з перших кроків до підготовки ювілейних святкувань.

25 листопада 2020 року Володимир вийшов прогріти двигун автомобіля.

Він вийшов у двір – і все. Пропав. Через годину він мені подзвонив і сказав, що його затримали. З тих пір ми з ним спілкуємося тільки через адвоката, – розповіла журналістам дружина Володимира Юлія. За її словами музиканта затримали на три дні за підозрою в хуліганстві. У той же день пройшли обшуки в квартирі, за місцем прописки і в сімейному мікроавтобусі. Через кілька днів на телевізор, аудіосистему і автомобіль наклали арешт.

Коли троє діб ув’язнення минули, Володимира повторно затримали в адміністративній справі. Потім чоловіка відвезли в суд, який визнав його винним в участі в несанкціонованих заходах і призначив 10 діб арешту.

Судили його, наскільки мені відомо, за якесь повідомлення в одному з телеграм-каналів, – пояснила Юлія.

4 грудня пройшли обшуки в квартирі батьків Юлії, а 7 грудня опечатано студію звукозапису «Хата 44». Все обладнання вивезли на склад.

Термін ув’язнення у нього закінчується ввечері 8 грудня. Відпустять його чи ні, ми не знаємо, – розповіла Юлія.

Чоловік вийшов з ізолятору після 19.00, повідомила його дружина.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь