Суд виніс вирок в справі вбивства лосів

ПроСВІТ, На здоров'я
10/01/2020, Leave a comment

Колишнього директора одної з АЗС засудили за незаконне у вбивство двох лосів на території Національного природного парку «Прип`ять-Стохід», оскільки виявили голову лося у його автомобілі.

Любешівський районний суд Волинської області встановили, що у 2017 році обвинувачений перебував у межах мисливських угідь Любешівської районної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок на території Національного природного парку «Прип`ять-Стохід» з незаконно добутою продукцією полювання – головою лося, що відповідно до законодавства є незаконним полюванням.

Окрім того, ще чотирьом обвинуваченим ставилося у вину те, що вони разом з ще двома невстановленими особами здійснили відстріл двох лосів за допомогою невідомою зброї та чотирьох мисливських собак. Після цього вони завантажили отримані продукти полювання, поміщені в мішки, до автомобілів «Ніссан Патроль» та «Фольксваген Бора». Згодом, як ідеться в обвинуваченні, їх виявили працівники «Любешівського лісо-мисливського господарства». У «Ніссані» знайшли 12 мішків з м’ясом, а в «Фольксвагені» – голову лося та мішок з двома сокирами.

Усі п’ятеро обвинувачених свою вину не визнали. Екскерівник АЗС, якому належить два вищевказані автомобілі, розповів, що вони з дружиною на «Ніссані» поїхали по гриби, однак в ньому закінчилося пальне, відтак вони повернулися додому звідки за допомогою «Фольксвагена» приїхали, аби забрати автомобіль без пального разом з іншими особами, які мали допомогти. Повертаючись додому, вони виявили на дорозі мішки, які почали вантажити до автомобіля, не перевіряючи їх вміст, однак одразу були виявлені лісниками. Зазначив, що не знає, звідки в автомобілі взялася голова лося та дві сокири.

Суд погодився з думкою сторони захисту, що досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні проведено недбало. Зокрема, для того, аби визнати винними чотирьох чоловіків – було недостатньо доказів. Натомість вина власника автомобіля була доведена, адже свідки розповіли, що голова лося перебувала у зачиненому «Фольксвагені», натомість обвинувачений викинув її з авто до приїзду поліцейських.

Відтак, екскерівнику АЗС призначили покарання у виді 200 годин громадських робіт, інших чоловіків визнали невинуватими.

За матеріалом Волинські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *