Сьогодні кобринець – в прямому ефірі каналу «1+1»

Кобринець Михайло Сосунов вчергове вразив Україну своїм співом

Минулої неділі канал 1+1 показав останній етап “Голосу країни”, записаний заздалегідь. Вже наступної неділі нас чекає перший прямий ефір. В командах тренерів – Джамали, Сергія Бабкіна, Потапа та Тіни Кароль – залишилося по чотири виконавці.

До прямих ефірів потрапив і наш земляк – 21-літній Міша Сосунов з Кобриня.

Ми вже писали про його триумфальний перший виступ на “Голосі країни”, тоді тренери тико-но не побилися за право вчити талановитого кобриньчука.

Миша тоді обрав Тіну Кароль і, здається, не прогадав. На етапі нокаутів, коли тренер має залишити 4 з 8 учасників своєї команди, хлопець виконував пісню “Океана Ельзи” “Коли навколо ні душі”. Ніжна, вельми інтимна пісня набула блюзово-соулове звучання. Як вам?

 

Пісню 5 літ тому вже виконували на сцені «Голосу» – сам автор Святослав Вакарчук разом з Тіною Кароль. Яка обробка пісні подобається вам бульш?

 

Від Михайлового виконання тренери були в захваті.

“Дякуємо вам за українську мову. Ти кожного разу вражаєш, скіля в тебе ця енергія? Ти якась космічна людина”, – зауважив Потап.

“Пісня настико важка. Ти молодець, правда. А раз молодець, сідай на перше місце”, – таке коротке резюме прозвучало від тренера, Тіни Кароль.

В чвертьфіналі, де тренер обирає двох з чотирьох учасників, конкуренцію Міші складуть Альона Карась з Криму, вокалістка кавер-групи «Carte Blanche”, тріо “Nude Voices” з Києва з вельми несамовитим звучанням та фінансіст з Чернівців Андрій Рибарчук з таким уже чуттєвим співом…

 

Підтримаємо земляка!

Сьогодні, на каналі 1+1 чи онлайн у інтернеті в цей самий час

Всі випуски «Голосу країни» можна дивитися отут

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *