Так просто статус курорту Шацьк не отримає …

ПроСВІТ, На здоров'я
26/07/2017, Leave a comment

За минулих два роки потік відпочивальників у Волинську область помітно збільшився. Туристичний збір росте, а з ним бажання влади розвивати туризм. У найближчі роки Шацькі озера планують перетворити на справжній курорт. Концепцію курорту розробляє Одеський інститут.

Останньо кілька посадовців прокоментували перспективу створення в Волинський області курорту.

Головний спеціаліст сектора облдержадміністрації Станіслав Ольшевський каже: “Якщо у 2015 році було близко 250 тисяч, то зараз всього 375 тисяч туристичного збору. Кількість туристів також зросла від 300 тисяч до 450 тисяч”.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов доручив усім райдержадміністраціям розробити свою концепцію розвитку Шацького краю:  “Зараз затверджено перелік митного експерименту, де передбачено будівництво набережної на Світязі. Відповідно місцева влада ще додатково вкладає кошти на парковки і на розбудову пляжної зони. Також в Шацькому районі є виграний проект Польша-Україна-Білорусь – це каналізування озера Світязь. Він передбачає встановлення комплексу з декількох очисних споруд”.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик вважає, що добитися статусу курорту можливо за два роки, якщо забезпечити нормальний стан доріг, соціальних об’єктів, створити умови для транскордонного туризму: «Є перші заяви окремих представників міністерств, що вони розглядають це в позитивному плані. Проте, так просто статус курорту Шацьк не отримає. … Якоюсь мірою нам допомагає та ситуація, що в районі Херсону та Одеси зараз скупчена велика кількість суден та військової техніки. По чистоті та екологічності наші озера в набагато кращому стані.»

За матеріалом Волинь24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *