Танкисти вирушили на південь

ПроСВІТ, Новини
03/04/2021, 1 Comment

З 2 по 16 квітня під головуванням заступника командира 19-ї окремої механізованої бригади, яка дислокується на Вітебщині, проводиться польовий вихід окремого танкового батальйону із засобами посилення.

Підрозділи батальйону із засобами посилення здійснять марш комбінованим способом на один з полігонів Берестейської області, виконають заходи з інженерного обладнання і маскування, організовують охорону району розміщення, обладнають місця розміщення і забезпечення особового складу та озброєння, військової і спеціальної техніки. Крім того, підрозділи батальйону проведуть заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин, а командири підрозділів – тренування з управління підрозділами та вогнем.

Підсумком польового виходу і іспитом для підрозділів батальйону із засобами посилення стане тактичне навчання під керівництвом заступника командира 19-ї окремої механізованої бригади.

На вченні відпрацюють організацію оборонного бою з передовими загонами противника, потім – з його головними силами, пройде бойова стрельба.

За матеріалом БелТА

1 thought on “Танкисти вирушили на південь”

Залишити відповідь