Таємниці Прибузького Полісся

ПроСВІТ, Оголошення
25/03/2020, Leave a comment

В 12-й раз команди учнів 5-7 класів з Берестейського району, Берестя, інших районів області і прикордонних регіонів України та Польщі  візьмуть участь у міжнародному відкритому еколого-туристичному фестивалі “Таємниці Прибузького Полісся”.

Основним місцем проведення фестивалю за традицією стане біосферний резерват “Прибузьке Полісся”. Передбачено три етапи: відбірковий, який пройде в квітні-липні, ігровий (вересень-жовтень) і заключний (жовтень). На першому етапі школярів чекають екскурсії по екологічних стежках і веломаршрути, туристичні походи, водний сплав по річці Копаївці. Своїми враженнями учасники повинні будуть поділитися у фоторепортажі. Другий, ігровий, етап включає в себе екологічний квест-вікторину і туристичну смугу перешкод. У фіналі, на інтелектуальній грі в форматі брейн-рингу, зустрінуться 10 найкращих команд.

Прийом заявок триватиме по 17 квітня. Їх приймають в офісі республіканського заказника “Прибузьке Полісся” по вул. Кооперативній, 1 в Бересті або по електронній пошті biorezervat@mail.ru.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *