Товари не для особистого користування

ПроСВІТ, Новини
11/03/2020, Leave a comment

Житель Кобрина підшукував людей, які їхали в Польщу, щоб вони доставляли йому іноземні промислові вироби через кордон під виглядом товарів для особистого користування. Він домовлявся з “помічниками” по телефону або інтернету, щоб ті отримали для нього в магазинах міста Білої.

Ті, хто погодився наперевезення товарів до Білорусі, вказували в деклараціях неправдиві відомості. Вони заявляли, що будуть використовувати товари для особистих потреб. Таким чином з 22 вересня 2016 року по 3 грудня 2017 го до бюджету були недоплачені митні платежі на суму понад 71 тисяч рублів. Техніка використовувалася у підприємницькій діяльності.

Суд Московського району Берестя визнав підприємника винним в ухиленні від сплати митних платежів. Йому призначено штраф у розмірі 2000 базових величин (54 тисячі рублів). Свою вину чоловік не визнав і завдані збитки не відшкодував. Апеляційна скарга захисника обвинуваченого залишена без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін. Вирок вступив в законну сілу.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *