Три нових дитячих ігрових комплексу з безпеки життєдіяльності з’являться в Берестейській області

У Берестейській області в поточному році відкриються три нових дитячих ігрових комплексу з безпеки життєдіяльності. Про то  повідомив  начальник обласного управління МНС Костянтин Шершунович під час підсумкової колегії відомства.

Перший подібний об’єкт відкрився в Бересті в березні 2016 року. Він розміщується в одному з торгових центрів міста. Практику перейняли підрозділи МНС Баранович і Пинська. Дитячі ігрові комплекси з безпеки життєдіяльності вже відвідали близько 10 тис. осіб. У цих трьох містах в поточному році з’явиться ще по одному іміджевому об’єкту МНС. Їх створення завершується.

“Ми шукаємо нові шляхи і підходи у веденні профілактичної роботи, щоб вона була максимально доступна для більшого числа жителів регіону. Один з моментів – створення ігрових кімнат для дітей, де вони навчаються правилам безпеки. У перспективі плануємо такі комплекси відкрити в усіх районах області. Місцеві органи влади нас у цій справі всіляко підтримують”, – підкреслив Костянтин Шершунович.

Крім того, в регіоні проводяться заходи для створення необхідних умов службової діяльності рятувальників. Так, у грудні з транскордонного українсько-польського проекту в Каменці розпочато будівництво комплексу будівель пожежної аварійно-рятувальної служби. У Бересті до 1000-річчя міста, яке відзначатимуть у 2019 році, планується побудувати нову пожежну частину в південно-західному мікрорайоні, а також модернізувати будівля ПАСЧ №2 по вул. Червонопрапорна.

Криниця: БЕЛТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *