Трьох мінчуків будуть судити в Бересті за контрабанду 400 тонн солярки. Ще 500 тонн перевезти не встигли

ПроСВІТ, Новини
15/02/2018, Leave a comment

У Бересті завершено розслідування кримінальної справи про контрабанду дизельного палива, повідомляє управління Слідчого комітету по регіону.

Обвинувачені — троє жителів Мінська, які займали посади керівників і засновників приватних комерційних організацій. За версією слідства, в період з 2014 по 2016 роки вони перевезли через кордон 400 тонн дизельного палива на суму понад 450 тисяч рублів під виглядом компонента миючого засобу. Збиралися перевезти таким чином ще більше 500 тонн «солярки», але не довели свою справу до кінця, бо були затримані.

Чоловіки укладали договори поставки дизельного палива з іноземними компаніями, але з метою ухилення від митних платежів паливо змішували з іншими компонентами, видаючи його за інший товар, переміщення якої через кордон не вимагає сплати митних платежів і зборів. Крім того, організації, засновниками і керівниками яких були чоловіки, не мали ліцензій на імпорт і експорт дизельного палива.

Двоє фігурантів справи звинувачуються в контрабанді і незаконної підприємницької діяльності, третій — тільки в контрабанді.

Кримінальну справу передано прокурору для направлення до суду.

Криниця: tut.by

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *