Туристичний збір на Шацьких озерах

ПроСВІТ, На здоров'я
17/05/2019, Leave a comment

Сергій Панасюк, заступник начальника Любомльського управління державної податкової інспекції на нараді в Шацькій райдержадміністрації, участь в якій взяв голова Волинської ОДА Олександр Савченко, повідомив, що минулому році місцеві бюджети отримали 155 тисяч гривень туристичного збору (112% до запланованого). За оцінками фахівців цього виду податку можна отримувати в рази більше (планують в цьому році отримати 250-260 тис. грн..) завдяки саме приватному сектору, на що й будуть націлюватися у цьому сезоні податківці. Вони ж і рекомендують посилити цю роботу органам місцевого самоврядування.

В свою чергу Світязький сільський голова Микола Цвид запевнив, що будуть більшу увагу приділяти збору податків. «За моїх три каденції сільським головою за останній рік держава у Світязь вклала серйозні кошти. Те, що місцеве населення дуже тяжуко відповідає «взаємністю» на всі ті хороші справи, що робляться і владою, і сільською радою, думаю, ми зможемо переконати їх, зважаючи на зміни у податковому законодавстві, та зібрати податки з кожної садиби. А їх є на території більше 300», – зазначив Микола Цвид.За словами сільського голови, за минулий рік сільский бюджет поповнився на 70 тисяч туристичного збору. Хоча ця цифра могла б бути у п’ять разів більшою.

Загалом у податківців на обліку перебуває 92 платники туристичного збору (51 – юридична особа та 41 – фізична). Також у минулому році податківці спільно з іншими службами провели рейди-обстеження 76 торгових точок, як результат – з 28 найманими працівниками роботодавці оформили трудові договори.

За матеріалом Шацьк.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *