Туроператори, представники санаторіїв та агросадиб їдуть на туристичну виставку

ПроСВІТ, На здоров'я
10/01/2019, Leave a comment

В 2018 році Берестську область без віз відвідали 18,5 тисяч іноземних туристів, майже 13 тисячі з них прибули з Польщі. Частими гостями також були громадяни Литви (2,5 тис.), Німеччини, Латвії, Чехіі. На міжнародній туристичній виставці Adventur 2019, яка пройде 25-27 січня в Вільнюсі громадяни Литви та інших країн зможуть краще познайомитись з  потенціалом туристично-рекреаційної зони “Бересть”.

Про своє бажання брати участь у виставці заявили санаторно-курортні установи, розташовані на території безвізової зони: санаторії “Надія”, “Ружанський”, “Берестьагроздравніца”. На туристичний форум також поїдуть представники Національного парку “Біловезька пуща”, туристичного кластера “Муховецька Кумора”, який об’єднує більше 10 агросадиб Кобринського та Жабінковського районів. До складу берестейської делегації увійдуть також близько десятка туроператорів, представники управління спорту та туризму облвиконкому. На додаток Національне агентство по туризму підготує кілька доповідей про Берестейщину.

“У цьому сезоні ми маємо намір вийти на новий для себе ринок турпослуг. Починаємо з Вільнюса, потім плануємо брати участь в схожих виставках в Ризі та Талліні. В цілому прибалтійська напрямок дуже перспективний. Наприклад, литовці знаходяться на другому місці після поляків за кількістю безвізові туристів , які відвідали Берестейську область в минулому році “, – зазначив завідувач сектором туризму управління спорту та туризму Берестейського облвиконкому Денис Никитюк.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *