Українці почали частіше їздити потягами до ЄС, а не до Росії

У 2018-му році кількість пасажирів з України до країн ЄС була більшою за кількість пасажирів до Російської Федерації.

Про це заявив під час звіту Міністерства інфраструктури за 2018 рік заступник директора департаменту пасажирських перевезень “Укрзалізниці” Олександр Красноштан. ​

За словами державного службовця, 2018 рік став першим і знаменним роком, коли пасажиропотік до країн ЄС перевищив пасажиропотік до Російської Федерації.

Ми бачимо, що люди, пасажири змінили вектор, змінили орієнтацію і подорожують тепер в напрямку Європейського Союзу. На сьогоднішній день ми створили фактично один із хабів у польському Перемишлі. І зараз ми працюємо над створенням хабу у сполученні “Україна-ЄС” в Мукачеві, куди заходить європейська колія. Я думаю, що до літа з Праги і з інших європейських столиць будуть курсувати поїзди до України. В Мукачеві буде зроблений хаб і буде відповідне пересадкове сполучення, — зазначив Красноштан.

Представник “Укрзалізниці” також додав, що у 2018 році здійснено значний прорив у сполученні із Донеччиною. Так, минулого року почав курсувати потяг “Київ-Покровськ”, і вдалося запустити маршрут “Львів-Бахмут”. Також у плани “Укрзалізниці” на 2019 рік входить вдосконалення залізничного сполучення з Маріуполем.

Ті речі інфраструктурні, які зроблені зараз на ділянці “Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха”, дозволять збільшити пропускну здатність, залучити нові локомотиви і забезпечити резерв для запровадження додаткового сполучення пасажирського без шкоди економіці і вантажного сполучення,– повідомив  Красноштан.

Криниця: Кордон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *