Уродженець Яєчкович три роки не зможе виїхати з України

ПроСВІТ, Новини
17/11/2019, Leave a comment

6 листопада Любешівський районний суд розглянув у відкритому судовому засіданні обвинувальний щодо уродженця села Яєчковичі Яновського району Республіки Білорусь, громадянина України, який викрав чуже авто.

Обвинувачений 11 липня близько першої ночі напідпитку відчинив за допомогою викрутки дверцята автомобіля марки «Volkswagen Golf», який був припаркований на узбіччі дороги у селі Любешівська Воля. Чоловік проник до салону, пошкодив замок запалювання, запустив двигун автомобіля та поїхав в село Нові Березичі Любешівського району.

Обвинувачений заподіяв шкоду на суму 34 410 гривень. Крім компенсації він заплатить на користь держави витрати на залучення експертів в розмірі 1 570 гривень.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення та призначити йому узгоджене сторонами покарання у виді трьох років обмеження волі. Чоловіка звільнять від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

За матеріалом Любешів.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *