Учасники з Балкан не приїхали

ПроСВІТ, Новини
15/09/2020, Leave a comment

На полігоні “Берестейський” 38-ї окремої десантно-штурмової бригади з 14 по 25 вересня пройдуть білорусько-російські тактичні навчання “Слов’янське братство – 2020” під керівництвом командувача силами спеціальних операцій Збройних Сил Білорусі. «Всього від Російської Федерації в навчанні візьмуть участь близько 300 військовослужбовців і близько 70 одиниць бойової та спеціальної техніки гвардійського десантно-штурмового з’єднання» – повідомило Міністерство оборони Росії. Серед них десантники Псковського гвардійського з’єднання повітряно-дестантних військ. Всього в практичних діях будуть задіяні до 1500 військовослужбовців, понад 150 одиниць авіаційної, бойової та спеціальної техніки. Активна фаза навчань в Берестейському районі і на ділянці річки Мухавец пройде з 21 по 23 вересня.

Військовослужбовці відпрацюють спільні дії підрозділів при виконанні завдань по боротьбі з тероризмом” – повідомили у Міністерстві оборони Білорусі.

Сербія в зв’язку із ситуацією, яка виникла в Білорусі після виборів президента країни від участі у цьогорічних навчаннях відмовилась.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *