Учасницю дворових посиденьок викликають у міліцію

Віктор Місіюк, Новини
26/09/2020, Leave a comment

Після виборів президента Республіки Білорусь в країні почали з’являтись “двори змін”, мешканці яких організовують активний дворовий досуг чим проявляють громадянську солідарність з рештою громадські активних людей країни. В Бересті перший такий двір з’явився поблизу багатоповерхівки на вулиці Гоголя 85.

Анастасію в перший раз викликали в міліцію в понеділок, 21 вересня. У райвідділі з нею провели профілактичну бесіду і розповіли про відповідальність за участь в несанкціонованих заходах. Справа в тому, що 19 вересня у дворі на Гоголя зібралися не лише мешканці сусідніх багатоповерхівок. Діти грали у дворі в рухливі ігри, дорослі спілкувалися за чашкою чаю. Під вечір до присутніх приїхав лідер групи «Дай дорогу!» Юрій Стильський і провів біля під’їзду міні-концерт. Все пройшло спокійно і без затримань.

Фото: Станіслав Коршунов, TUT.BY

Юрій Стильський на дворовому концерті

25 вересня жительці Берестя знову подзвонили і попросили прийти в Московський райвідділ внутрішніх справ. Анастасія в цей час перебувала за містом, тому зустріч перенесли на суботу, 26 вересня. Жителька Берестя  не знає, з якого приводу її повторно запрошують в міліцію.

Мені сказали, що мене викликають як свідка у адміністративній справі, – каже Анастасія.

За матеріалом тут.бай

Залишити відповідь