Учительку вивели з уроку

ПроСВІТ, Новини
08/12/2020, Leave a comment

Колишня учениця 2 грудня розповіла журналістам Першого регіону за яких обставин в місті затримали Тетяну Брич – учительку, яка навчала російській мови та літературі в Середній школі №3 Білоозерська, класну керівничку 10 “Б” класу. Жінка розповіла, що передісторія цих подій криється в святкуванні дня народження з чаєм і тортом на площі в Білоозерськ 25 листопада.

«25 листопада біля однієї з наших подруг, Валентини Тарасюк, був день народження. На площі попили чай, привітали її з днем ​​народження. За площею дивилися може 7, а може і більше міліціонерів. Почали з площі виганяти. Але ніхто не розійшовся і затримань в той день не було.

На наступний день, 26 листопада, на площі затримали вчорашню іменинницю і хлопця, який підійшов.

В результаті 27 листопада затриманих доставили в суд після обіду. Підставою були протоколи за день народження на площі. Мовляв, це був не день народження, а несанкціонований мітинг. І нібито іменинниця йшла не на свій день народження, а за призовом із загального чату. Хоча, з’ясовується, заклики в чаті були після того дня народження. Суд дав Валентині Тарасюк 25 базових штрафу (675 рублів).

Але це ще не все, почалася справжня облава за всіма, хто приходив на день народження на площу. Хоча там не було ніяких гасел.

До деяких ломилися, і якщо не відкривали, відключали електрику.

Ломилися додому і до вчительки Тетяни Миколаївни, але не успішно. А у вівторок до неї прийшли на роботу три міліціонера і забрали. Сьогодні у неї очікується суд».

Розгляд справи учительки в суді перенесли на 9 грудня. За інформацією читачів порталу tut.by жінку “звільняють за “аморальну поведінку”. Випускники, учні влаштували в Інтернеті флеш-моб у підтримку педагога.

Залишити відповідь