У Берестейській області тестують мобільний додаток, яке попереджає про небезпеку поблизу залізничних шляхів

У Берестейській області тестують мобільний додаток, яке попереджає про небезпеку поблизу залізниці. Першими програму випробують співробітники міліції.  Додаток вже працює на території Росії. Представники УВС Берестейського облвиконкому зв’язалися з його розробниками з Казані Тимуром Кадировим і Андрієм Алмазовим і звернулися з проханням модернізувати програму для Білорусі. Розробка спрямована на профілактику травматизму на залізниці.

“Проблема актуальна. Проаналізували, що з початку року в регіоні сталося 43 нещасних випадки з летальним результатом, третина з них на залізниці, – зазначив Сергій Дученко. – Спочатку додаток протестують співробітники міліції. Випробують його поблизу залізничних переїздів, установ освіти, знаходяться поряд з коліями, потім внесуть коригування “.

Додаток розроблений для мобільних пристроїв, що працюють на базі операційної системи Android. Програма повідомляє користувача про наближення до небезпечної зони. У безпосередній близькості від залізничного полотна автоматично вимикається програвання аудіо- і відеоконтенту. Передбачена функція батьківського контролю за місцезнаходженням дитини, відстеження маршруту пересування.

Тестовий варіант актуального для Білорусі додатку берестяни отримали 3 грудня. Його роботу вже випробували на одній з вулиць обласного центру. “Вибрали ділянку поблизу залізничного переїзду на вул. Пушкінській. Недалеко знаходиться студентський гуртожиток. Під час експерименту звернули увагу, що кожна друга молода людина була в навушниках. Хлопці зізналися: слухаючи музику, відволікаються, втрачають пильність, додаток привертає увагу в небезпечній зоні “, – розповів офіційний представник УВД, Сергій Дученко

Криниця: БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *