У Бересті біля композиції героя-коханця Георгія поставили капелюх-циліндр для ворожіння на кохання

Біля композиції героя-коханця Георгія на будинку по вулиці Дзержинського з’явився новий арт-об’єкт: капелюх-циліндр, з допомогою якої можна поворожити на любов.

Головний убір розташували біля вікна, в яке вже другий рік лізе Георгій. Від капелюха до тротуару йде вузька труба, яка закінчується над металевою пластиною у формі серця. За задумом авторів, будь-який бажаючий може спробувати закинути в циліндр монету. Якщо вона скотиться по трубі і впаде на червоне серце — пощастить у коханні, якщо на чорне — немає, повідомили  «Бюро свят», яке встановило арт-об’єкт.


За словами авторів інсталяції, мешканці на першому поверсі будинку оригінальність задуму не оцінили і поскаржилися на дзвін падаючих монет. У відповідь біля будівлі поставили інформаційний знак, що забороняє «ворожіння».
«Незважаючи на то, кількість охочих перевірити своє везіння в коханні не зменшується», — зазначили автори об’єкта.

Нагадаємо, Георгій з’явився в січні 2015 року на вікні другого поверху офісу берестейського «Бюро свят».

За легендою, на початку ХХ століття в цьому будинку проживала сім’я Вуйчик — капітан польської армії і його дружина, яка була молодша за чоловіка на 20 років. У неї був коханець — балагур і любитель жінок Георгій. До своєї зазноби він проникав по водостічній трубі: забирався на другий поверх і залазив через вікно в спальню. Чоловік же спав на першому поверсі. Коли чоловік-рогоносець дізнався про коханця, він підстеріг його і вистрілив прямо в серце. Молода дружина на наступний день покінчила життя самогубством, прийнявши отруту.

Минулий рік був для Георгія невдалим. У лютому невідомий намагався стягнути з нього труси. На щастя, зловмисник не зміг довести свій намір до кінця.

Криниця: tut.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *