У Бересті відкрився магазин безпеки з унікальною візуалізацією процесів

Берестейська обласна організаційна структура Республіканського державного громадського об’єднання “Білоруське добровільне пожежне товариство” 25 липня 2018 року відкрило двері магазину на вул. Радянської конституції, який називається “101”. У ньому буде проводитися оптово-роздрібна торгівля засобами пожежогасіння. Даний захід було приурочено до 165-річчя Дня пожежної служби.

Метою створення і функціонування даного об’єкта є зміна громадської думки про те, що питання безпеки – це вимоги, що пред’являються з боку державного пожежного нагляду і різних нормативних актів. Завдяки наочному, інтерактивному оформленню торгового об’єкту необхідно підносити покупцеві питання пожежної безпеки як життєво важливу необхідність.

Концепція магізіна побудована наступним чином: вогонь – це осередок, джерело тепла і світла, якщо він застосовується з дотриманням протипожежних норм в печі, каміні, газовому розташоване в центрі магазину, якщо ж вогонь виходить за межі осередку та стає стихією, то в магазині відповідають всім стандартам ряд протипожежного обладнання, здатного приборкати стихію.

Даний об’єкт створювався за підтримки та участі MНC Берестейської області, а також  “Брестоблгаз”. Питання дотримання правил користування газом у побуті з настанням опалювального сезону стає один з найгостріших в республіці, так як неправильне влаштування, або експлуатація в несправному стані димових і вентиляційних каналів може привести до людських жертв, через отруєння чадним газом.

Правильне устрій димових і вентиляційних каналів наочно продемонстровано в магазині. Стіни оформлені подібним чином дизайнерами для того, щоб нагадати покупцеві, у що може перетворитися їх житло, якщо знехтувати питаннями безпеки.Криниця: Виртуальний Брест

 

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *