У Бересті презентувалі карту модерністської архітектури

ПроСВІТ, Новини
20/12/2018, 2 коментарі

19 грудня, у відділі літератури та мистецтва Берестейської обласної бібліотеки  відбулася презентація друкованого маршруту “Модернізм в Берестейській архітектурі”. Волонтерський проект “Берестейський конструктивізм” видав безкоштовну карту, якою зможуть скористатися берестяні, щоб познайомитися з архітектурою модернізму.

“Модернізм Берестя досить унікальне явище тому, що таких будівель понад сто в Бересті. Вони поєднують в собі риси східної архітектурної школи, саме конструктивізму, так і риси польського функціоналізму. Є навіть цілий архітектурний комплекс. Якщо це збережеться і все це оформити в більш художню чітку форму, піднести, зрозуміло розповісти про це берестянам і гостям міста, то це дійсно унікальний продукт для нашого регіону”, – каже співзасновник проекту Олена Кахович.

“Карта призначена для жителів і гостей Берестя, які не знайомі з модерністської спадщиною нашого міста. Маршрут карти проходить по історичному центру. До нього увійшли 13 будівель: приватні будинки та об’єкти громадського користування. Карта видана на чотирьох мовах: українською, російською, польською та англійською “, – повідомили організатори презентації.

Крініця: Радыё Рацыя

2 thoughts on “У Бересті презентувалі карту модерністської архітектури”

  1. Paulina сказав:

    Клас! Здійснилась моя мрія!! Влітку піду гуляти Берестям по цій карті!!!

  2. Віктор Місіюк сказав:

    Добра справа! Різних таких карт треба побільше!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *