У Бересті розпочалося будівництво критого футбольного манежу

Новий спорткомплекс з’явиться в Бересті. Критий футбольний манеж повинні звести до жовтня наступного року. Будівництво вже почалося.

Техніка вирівнює майданчики, готуються під’їзні шляхи. За словами завідуючої сектором спорту і туризму Берестейського міськвиконкому Олесі Округ, об’єкт буде складатися з штучного поля розмірами 110 на 65 метрів, а так само адміністративно-побутового корпусу з роздягальнями, тренажерною залою, приміщеннями для медиків, тренерів і методистів. А ось трибуни в манежі не передбачені. Вболівати за спортсменів можна буде в спеціальних зонах безпеки. Також в будівлі планується обладнати кафе.

Вартість проекту – близько 800 тисяч рублів. Гроші виділив обласний бюджет і Асоціація «Білоруська федерація футболу». Для міста манеж має велике значення, оскільки тепер вихованці обласного центру олімпійського резерву з футболу, на баланс якого передадуть комплекс, будуть тренуватися цілий рік. Крім того, на цій базі зможуть проводити спортивні збори закордонні команди. Не закриють двері і для непрофесійних спортсменів. Спорткомплекс буде відповідати міжнародним стандартам, затвердженим ФІФА, що дозволить проводити там змагання різного рівня: від дорослих до дитячих.

Криниця: СБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *