У Білорусі пропонують заборонити торгівлю в електричках

На сайті Міністерства транспорту і комунікацій для громадського обговорення оприлюднено проект постанови про внесення доповнень і змін до Статуту залізничного транспорту загального користування. Укладачі пропонують заборонити розносну торгівлю продуктами харчування, іншими товарами в поїздах регіональних ліній економкласу і міських ліній.

Крім того, йдеться про можливості відновлення втрачених (викрадених) проїзних документів (квитків), оформлених на підставі наданих пасажиром дані про документ, що засвідчує особу.

Пропонується виключити норму  пасажирів, які відправляються потягами, при якій здійснюється відкриття квиткових кас. Нововведення стосуються і особливостей організації перевезення вантажів в вагонах, контейнерах вантажовідправників і вантажоодержувачів, умов узгодження заявок на перевезення вантажів, механізму визначення перевізником перспективної потреби в залізничному рухомому складі і інше.

Висловити пропозиції щодо проекту постанови Радміну «Про внесення доповнень і змін в постанову Ради Міністрів Республіки Білорусь від 2 серпня 1999 року №1196» можна до 19 квітня.

Криниця: onliner

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *