У графітиста-анархіста знайшли марихуану

ПроСВІТ, Новини
25/07/2020, Leave a comment

22-річний хлопець і його 16-річна подруга, жителі Берестя, фарбою розписували будівлі, тротуари, дороги і інформаційні стенди. Деякі написи виявилися екстремістськими, тому парою зацікавилися оперативники по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією.

Встановлено, що молоді люди «творили» в ніч з 14 на 15 липня в Бресті, осквернив цинічними написами і зображеннями об’єкти на перетині вулиць Гоголя і Халтуріна, аж до вулиці Нафтовий. Тексти були спрямовані на дискредитацію міліціонерів та представників влади. Всього зафіксовано більше десяти таких написів і ілюстрацій.

При огляді будинків, в яких проживають “вуличні митці”, оперативники знайшли анархічну літературу, а також одяг і балончики з фарбою, що використовуються під час вчинення правопорушення. Крім того, у хлопця виявили марихуану.

Відомо, що молодик не працює і не вчиться, захоплюється радикальної діяльністю анархічного руху, про що свідчать численні татуювання на тілі і наявність у нього відповідної літератури. Проти нього порушено кримінальну справу за незаконний оборот наркотиків.

За фактом осквернення споруд і псування майна проводиться перевірка, після чого матеріали будуть передані в слідчі органи для дачі правової оцінки діям пари.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *