У громади з’явився свій бренд

ПроСВІТ, На здоров'я
02/03/2020, Leave a comment

Завдяки старанням Команди студії графічного дизайну Mironenko design одна з громад Рівненщини отримала власний логотип. 

Бренд потрібен громаді для усвідомлення своєї унікальності та створення позитивного іміджу, для промоції громади, реклами місцевих виробників та товарів, залучення інвестицій, туристів, людського капіталу. Це гарантований капітал, що вкладений в майбутнє громади її мешканців“, – написала на сторінці в fb голова Велимченської громади Анастасія Павлович.

Бренд – це не лише лого і слоган, а передовсім певна атмосфера, настрій, культура, впізнаваність. Логотип визначає відмінності та переваги, які сприятимуть ідентифікації громади в країні та світі, працюватиме на вироблення ідентичності громади, підвищуватиме соціальну та інвестиційну привабливість.

В основі бренду Велимченської громади – екологічність, енергія природи та натхнення. В ньому гармонійно поєдналися символи лісу, води, сонця, автори зробили акцент, що громада є колискою пісенності і в центрі логотипу розмістили – соловейка на гілці, який символізує продовження роду, щастя і добро, натхнення і талант. Весь малюнок вміщений у підкову, чим підкреслюється працьовитість краян та налаштовує на успіх. Це поєднання, доносить до кожного з нас: “Велимченська громада – це екологічний простір, динамічна територія працьовитих людей, чистої природи та натхнення“, – про це пише голова громади Анастасія Павлович.

За матеріалом Під прицілом

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *