У Києві пройшов брифінг щодо соціальних зобов’язань РАЕС (ВІДЕО)

30 травня у Верховній раді України пройшов брифінг депутатки Вікторії Войцицької, присвячений соціальним зобов’язанням варашського підприємства Енергоаторму. Після будівництва третього енергоблоку Рівненська АЕС взяла на себе зобов’язання побудувати соціально важливі об’єкти у місті Вараш. Зокрема, шосту школу, яка наразі більше десяти років стоїть в недобудованому стані.
 
“Атомна галузь – це не просто генерація електроенергії, це величезний, потужний потенціал для розвитку усієї країни. Потенціал, який ганебним чином намагаються закопати! Атомна енергетика має стати пріоритетом №1 в Україні! Але практика показує, що в Україні проблема потопаючих справа рук самих потопаючих! Атомці не вистачає грошей навіть на ремонтні роботи й оплати нормальних заробітних плат, вже не кажучи про добудову соціально важливих об’єктів! Страждають від цього всі: атомка, працівники, вчителі, батьки та діти, які вчаться в другу та третю зміну!”,
 – зазначила Войціцька.
 
Рішення, за словами депутата, є: “Державна політика щодо фінансування атомної галузі за залишковим принципом повинна змінитися. Політика дискримінації «Енергоатому» на користь олігархів має бути припинена! «Енергоатом» має заробляти гроші в прозорих ринкових умовах і підвищувати соціальні стандарти у містах і селах, де функціонують АЕС! Саме такий підхід забезпечить добудову соціально важливих об’єктів: шкіл, дитячих садочків”. 

Депутатка наголосила на тому, що Енергоатом, врешті решт, має отримати можливість виконати свої соціальні зобов’язання. Будівництво шостої школи може бути відновлено вже в цьому році, якщо регулятор перегляне свою політику.

За матеріалом RvNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *