У Кобриньському районі унікальним способом підірвали 8-поверховий довгобуд

ПроСВІТ, Новини
25/10/2018, Leave a comment

24 жовтня поблизу агромістечка Городець Кобриньського району рятувальники підірвали недобудовану будівлю комбікормового заводу.

Об’єкт почали зводити в кінці 1970-х, але так і не закінчили. Недобудований 22-метровий будинок так і залишився стояти поблизу траси М10 і агромістечка Городець. Стан недобудови з часом став аварійним, і місцева влада прийняла рішення про його знесення.

«З урахуванням конструктивних особливостей об’єкта після його обстеження найкращим визначили метод вибуху», – повідомив офіційний представник обласного управління МНС Сергій Машнов.

Підготовчі роботи провели працівники Республіканського загону спеціального призначення МНС. Як розповіли фахівці вибухотехнічної служби, знесення об’єкта проводився унікальним для Білорусі методом вибухів з уповільненням, тобто встановлені заряди здетонували не одночасно, а один за іншим. В результаті старий будинок «склався» як картковий будиночок, ледь зачепивши тюки з соломою, складені на південно-західному куті для захисту сусідніх будівель.

Будівля знаходилася на території ВАТ «Городець-Агро». Директор підприємства Іван Тетерук каже, що залишки підірваного недобудови перероблять на щебінь.

Криниця: tut.by

 

Залишити відповідь