У Кобрині ДНК-експертиза допомогла обчислити серійного злодія

Олексій, Новини
07/03/2019, Leave a comment

У  Кобрині виявили злодія по ДНК-сліду. На кінець 2018 року на території Кобриньського та Дорогичиньського районів скоєно серії крадіжок. Як правило, зловмисник проникав у будинки, автомобілі і викрадав майно: взуття та одяг, гроші, алкогольні напої. В одному з випадків, коли в приміщенні нічого цінного не було, правопорушник забрав з собою мідний кабель, який використовується в будинку в якісті електропроводки. В іншому епізоді – з незачиненого автомобіля «Ауді» викрав жіноче пальто, яке, як виявилося пізніше, він одягнув на себе і зник.

В ході дослідження доказів за фактами крадіжок експертом Управління Державного комітету із проведення судової експертизи по Берестейській області вдалося виявити генетичні характеристики зловмисника, які вказували на те, що злочини вчинено однією особою.

Кобриньські правоохоронці в ході проведення оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб, причетних до скоєння інших злочинів на території району, були відібрані біологічні зразки в 49-річного місцевого жителя. Чоловік в 2018 році повернувся з Росії з місць позбавлення волі. При проведенні порівняльного дослідження наявних в базі біологічних зразків по нерозкритим злочинам експертами-генетиками Державного комітету із проведення судової експертизи по Берестейській області встановлено збіг з 49-річним уродженцем Кобриня.

Слідчими в даний час встановлено 7 епізодів крадіжок, до яких причетний рецидивіст. Результати ряду генетичних експертиз дозволили об’єднати кримінальні справи в одне провадження. Підозрюваний затриманий.

Криниця: Заря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *