У Передпасхальні дні Спільна молитва за Україну об’єднала представників усіх конфесій району

Володимир Кошелюк, Новини
23/04/2017, 1 Comment

З ініціативи очільника виконавчої гілки влади району Андрія Харламповича 12 квітня біля Білборду Героїв Небесної Сотні та дошки Пам’яті загиблим у зоні антитерористичної операції військовослужбовцям відбулася Спільна молитва за Україну представників усіх конфесій та вірян району.

 

Присутні вознесли Спільну молитву за мир в Україні, за зупинення нашестя чужинців на нашу землю, за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

Благочинний Ратнівської округи Анатолій Гурський наголосив, що Свята Христова Церква із перших днів війни молиться, щоб Господь послав мир на нашу землю, щоб ворог, який зазіхає на нашу державу, залишив свою зброю і врешті настав такий довгоочікуваний мир.

Настоятель Іллінського собору УПЦ Київського патріархату отець Роман Бодак закликав усіх молитись щоденно за Україну, як за самих себе, щоб народ наш вистояв, а ті, хто йде на нас війною, чинить розбрат в державі, мали розум схаменутись та припинити свавілля.

Представник від протестантів Віталій Октисюк закцентував увагу на єдності, спільності та згуртованості нашої країни. Ми повині бути єдині заради нашої країни, підростаючого покоління, заради миру в державі. Подякував представникам влади за те, що сьогодні об’єднали усіх у Спільній молитві задля припинення війни, кровопролиття, захисту нашого народу.

По закінченню голова райдержадміністрації Андрій Харлампович та голова районної ради Михайло Макарук вшанували світлу пам’ять загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні покладанням квітів .

ВітаШЕВЧУК

  • 1
    Поділитися

1 thought on “У Передпасхальні дні Спільна молитва за Україну об’єднала представників усіх конфесій району”

  1. Олексій сказав:

    Приємно бачити людей з різних конфесій разом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *