У поїздах Білоруської залізниці можна буде заплатити по картці за чай або постільну білизну

ПроСВІТ, Новини
02/12/2017, Leave a comment

Білоруська залізниця впроваджує в поїздах pos-термінали для оплати своїх послуг за банківськими платіжними картками.

“Для поліпшення обслуговування пасажирів Білоруської залізниці спільно з ВАТ “АСБ Беларусбанк” продовжує реалізацію проекту по впровадженню оплати послуг залізничного транспорту за банківськими платіжними картками в поїздах міжрегіональних і міжнародних ліній з використанням переносних платіжних pos-терміналів. Втілення в життя даного проекту дозволить пасажирам розраховуватися в поїздах за чайну продукцію і постільну білизну з допомогою банківської картки“, – розповіли в Білоруської залізниці.

Реалізація проекту проводиться поетапно. Спочатку послуга розрахунку за банківськими картками з використанням переносних платіжних терміналів була впроваджена в поїздах регіональних ліній економкласу, що курсують у напрямку Мінськ-Осиповичі і поїзді міжрегіональних ліній №658/657 Бересть-Вітебськ. В даний час впровадження безготівкових розрахунків продовжено в поїздах міжрегіональних і міжнародних ліній формування Білоруської залізниці.

“Більше 80 переносних платіжних терміналів вже застосовується для оплати по банківських картках у поїздах білоруської магістралі. Інформацію про можливості оплати послуг за допомогою банківських платіжних карт можна дізнатися у працівників поїзної бригади”, – уточнили в Білоруської залізниці.

У поїздах міжнародних ліній розрахунок за банківськими картками проводиться при знаходженні поїзда на території Білорусі. У Білоруської залізниці підкреслили, що приділяють велику увагу розвитку безготівкових розрахунків при оплаті послуг залізничного транспорту. З початку 2017 року з використанням банківських платіжних карток на сайті Білоруської залізниці було оформлено 1,9 млн проїзних документів, а через термінали самообслуговування – понад 850 тис. квитків.

Криниця: БЕЛТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *