У селі уведуть низку обмежень та посилять епідеміологічні заходи

ПроСВІТ, На здоров'я
08/06/2020, Leave a comment

За даними Волинського обласного лабораторного центру на Волині за останню добу в області зареєстрували 15 нових випадків захворювання на COVID-19 з них дав у Ратнівському районі. Позитивний результат тестування підтверджено у жителів села Млинове та Річиця. Загалом, станом на 7 червня COVID-19 зареєстрували у 6 жителів Ратнівщини, які підтвердилися лабораторно методом ПЛР. Хворих на коронавірусну інфекцію у Забродівській громаді станом на 6 червня зафіксували двоє: село Річиця – 1 випадок; село Якушів – 1 випадок. В районні лікарні 19 хворих на пневмонію. Двоє з Самарів, одна людина із Велимчого, а більшість із Річиці. Першу хвору з Річиці привезли 1 червня. Вона належить до місцевої громади євангельських християн-баптистів. Почали поступати її одновірці й інші жителі села. Наймолодшому 43 роки, найстаршій – 83. 2 червня госпіталізований завідуючий фермою місцевого сільгоспкооперативу з Пісок-Річицьких, де працювали хворі. Симптоми госпіталізованих характерні для COVID-19. В лікарні чекають аналізів.

В минулу п’ятницю в районі відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про епідеміологічну ситуацію в районі, зокрема на території Забродівської сільської ради (с.Річиця) та запровадження протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 доповіли завідувач Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Галина Кузнєцова, директор комунального некомерційного підприємства «Ратнівська районна лікарня» Михайло Бегаль, Забродівський сільський голова Микола Калачук.

У селі Річиця, уведуть низку обмежень та посилять епідеміологічні заходи через захворювання на коронавірусну інфекцію.

Заслухавши інформацію виступаючих, з урахуванням її обговорення, комісія вирішила не застосовувати на території Ратнівського району режим адаптивного карантину до 15.06.2020 року, а також ввела низку обмежень та посилила епідеміологічні заходи через захворювання на коронавірусну інфекцію в с.Річиця.

За матеріалом Ратне.район

Залишити відповідь