У художника виявили колекцію паспортів

ПроСВІТ, Новини
20/08/2019, Leave a comment

Прикордонники Пинського прикордонного загону виявили виробника і замовника підроблених документів. Заробляв підробкою документів: пінські прикордонники затримали жителя Кобрина

В рамках перевірки інформації про підробку документів, прикордонники вийшли на громадянина Білорусі, який представив до держорганів підроблену довідку про підтвердження трудового стажу для нарахування пенсії. Після встановлення замовника, відшукати виробника було справою техніки. В результаті зловмисника затримали.

62-річний художник, як з’ясувалося, займався виготовленням і підробкою нелегальногодокументів на протязі довгого часу. Крім того, в 90-і роки ХХ століття житель Кобрина потрапляв в поле зору правоохоронців за підробку грошових купюр.

В його помешканні прикордонники виявили білоруські, українські та польські паспорти, свідоцтва про укладення шлюбу і про народження, атестати про повну загальну середню освіту, військовий квиток, бланки трудових книжок і диплом про вищу освіту з додатком.

Затриманим чоловікам загрожує до двох років обмеження волі. Проводяться подальші заходи щодо встановлення всіх осіб причетних до злочину.

За матеріалом Держприкордонкомітету Білорусі

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *