У школи мистецтв новий будинок

Віктор Місіюк, Новини
01/05/2020, Leave a comment

У Столинський дитячій школі мистецтв під керівництвом 25 педагогів займаються 374 дитини. Вони навчаються інструментальному майстерності по класах фортепіано, баяна, акордеона, цимбал, гітари. Відвідують уроки образотворчого мистецтва, хореографії та хорового співу. Гордістю школи є інструментальний ансамбль “Бриз” – багаторазовий лауреат республіканських і міжнародних конкурсів і фестивалів, який у 2012 році отримав звання “Народний”, а в 2018-м – “Заслужений аматорський колектив Республіки Білорусь”.

30 квітня у Столині відкрили нове приміщення дитячої школи мистецтв. Раніше школа знаходилася в історичній будівлі в парку Маньковічі. Зараз вона змінила прописку, переїхавши на вул.Терешкову. Близько півроку фахівці місцевої Дорожної спеціалізованої передвижна механизированная колонна-32 займалися реконструкцією двоповерхового будинку. Були капітально відремонтовані приміщення під класи для індивідуальних занять, актовий і хореографічний зали, оновлені і утеплені фасади, упорядкована прилегла територія. На виконання будівельно-монтажних робіт та придбання обладнання направлено 887,5 тисяч рублів. Основна частина коштів виділена з обласного та районного бюджетів, спонсорську допомогу на 200 тисяч рублів надав Нацбанк.

Голова Столінського райвиконкому Григорій Протосовіцкій привітав учнів та педагогів з новосіллям. Він зазначив, що в районі щорічно зводяться 2-3 багатоповерхових будинки і близько 250 індивідуальних. Крім житлового будівництва приділяється увага соціальній сфері. Один із прикладів –  відкриття школи мистецтв.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь