У Іванчах відключили електроенергію

7 грудня об 13:08 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в хаті в селі Іванчі, Володимирецького району. На місце події відразу було направлено рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста з містечка Рафалівка.

Загоряння вчасно виявили сусіди, які й викликали рятувальників. А власник в цей час мирно спав у сусідній кімнаті, навіть не підозрюючи, що в будинку виникла пожежа і він міг, якщо не згоріти, то задихнутися чадним газом. На щастя сусіди встигли винести його з будинку на свіже повітря, що власне і врятувало йому життя.

Вогонь охопив одну з кімнат житлового будинку, цегляного, розмірами 11х10м, критого шифером. В цілях безпеки через чергового РЕМ було припинено електропостачання на населений пункт. Провівши оперативне розгортання, рятувальники подали на гасіння пожежі водяний ствол. Пожежу швидко приборкали, не давши вогню поширитися на інші кімнати. Переконавшись, що будинок повністю відключений від електропостачання, та повторне загоряння від пошкодженої електромережі неможливе, рятувальники через чергового Володимирецького РЕМ відновили подачу електроенергії на населений пункт.

Внаслідок пожежі пошкоджено кімнату, холодильник, меблі, два металопластикових вікна, знищено електролічильник, телевізор, речі домашнього вжитку.

Подробиці події та остаточна причина пожежі встановлюються.

За матеріалом Державної пожежної районної частини Володимирця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *