Фальшивий паспорт, брак міграційних карток і візи

Вранці 22 березня в автодорожньому пункті пропуску «Бересть» під час оформлення туристичного автобуса, що прямував в Польщу, паспорт одного з пасажирів викликав у прикордонників підозри. Проведена спецперевірка показала, що документ підроблений сторінка з інформацією про власника замінена на фальшиву, а дані нанесені на неї принтером.

З’ясувалося, що пасажир є 21-річним громадянином Вірменії. Молодик їхав з Росії, де є учнем одного з ВНЗ, з типовою метою пошук кращих умов життя в країнах Євросоюзу. Він пояснив, що використовував підроблений документ, бо закордонний паспорт Вірменії оформляється дуже довго.

Відносно іноземця розпочато адміністративний процес, вирішується питання про порушення кримінальної справи за підробку та використання документа. Максимальне покарання за цей злочин – обмеження волі на строк до двох років.

Увечері того ж дня в залізничному пункті пропуску «Бересть» прикордонники виявили двох громадян Куби і одного громадянина Сенегалу, які їхали на потязі сполученням «Москва – Берлін». У кубинців були відсутні міграційні карти, а в паспорті сенегальця не було білоруської візи.

Затриманим загрожують штрафи і депортація із забороною в’їзду в Білорусь на термін до 5 років.

Всі четверо до завершення розглядів будуть знаходитися в ізоляторі тимчасового утримання Берестейської прикордонної групи.

За матеріалом Держприкордонкомітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *