Фестиваль “Kolyska”. Одкривай Берестейщину

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
11/07/2019, Leave a comment

20 липня в селі Луке (офіційна назва Луково Малоритський район) пройде фестиваль традиційного фольклору, української пісні і культури “Kolyska“, на якому буде широко представлено мистецтво Берестейщини. В центрі уваги неповторні барвисті народні строї кількох мікрорегіонів, скарби з бабусіної скрині і сучасні моделі. Мова регіону, яка увібрала в себе дух століть, звучатиме не тільки творах ансамблів і виконавців. Говірка місцевих жителів досі зберігає старовинну вимову. На сцені фестивалю змішаються традиційні ритми, інструменти і сміливі експерименти. А поряд можна буде взяти участь в майстер-класах, набути вироби ремісників і натуральні продукти. Любителів оригінальний прикрас запрошують на аквагрим, знайомство з маловідомою текстовою вишивкою і до фотозон. Усього в кількох метрах од сцени фудкорт і дитяче містечко. Кажуть, мелодійна музика добра, навіть, для ненароджених дітей.

Фестиваль “Kolyska” – казкова можливість відпочити на природі. Гості фестивалю можуть розміститись в наметовому містечку, оцінити прозорість води карстового озера і насолоду sup-серфингу. 

Любителів інтелектуальних розмов, пізнавального туризму чекають екскурсії до Церкви появи Божої Матері, дискусія про природу казки з Наталкою Бабиною, вірші Василя Стасюка і “майстерня” культуролога Віктора Місіюка

З основними елементами програми фестивалю і переліком колективів, які беруть участь в концерті, можна познайомитись на сайті фестивалю www.kolyska.prosvit.org.

  • 97
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *