Фотовиставка «UKRAЇNER» вже у Бересті

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
21/09/2021, Leave a comment

В Україні є тисячі мальовничих куточків з дивовижною архітектурою та віковою історією, стародавніми фортецями, замками і палацами, неповторними краєвидами, особливими кліматичними умовами і унікальною флорою.

Консульство України в Бересті запрошує усіх бажаючих побачити такі окремі унікальні архітектурні та природні об’єкти, відвідавши фотовиставку «Палаци, замки та озера України», яка проходитиме у Бересті в приміщенні музею «Врятовані художні цінності» у період з 21 вересня по 17 жовтня 2021 року.

Матеріали для виставки надані українською громадською організацією «UKRAЇNER». На широкоформатних світлинах зображені окремі замки та палаци Львівщини, Волині, Тернопільщини та Поділля, мальовничі озера Карпат, Волині та Херсонщини. За допомогою розміщеного на планшетах QR-коду є можливість перейти за посиланням на відеоматеріал на сайті «UKRAЇNER» з детальнішою розповіддю про сам об’єкт, про регіон, де він існує та людей, які там проживають і доглядають за об’єктом.

Представлені на виставці матеріали, безумовно, зацікавлять широке коло відвідувачів, зокрема, поціновувачів історії та культури, любителів природи, представників туристичних агенцій та прихильників туристичних подорожей.

Виставку присвячено 30-й річниці незалежності України.

Залишити відповідь